שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
צרו עמנו קשר
checked

תאונות דרכים

משרדינו מתמחה בייצוג תובעים בתביעות כנגד חברות הביטוח על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים בגין פגיעתם בתאונת דרכים, כנהגים, נוסעים או הולכי רגל ומתגאה בהצלחות ובמצוינות רבת שנים בתחום זה. עו"ד ד"ר תמר גלעד אף שימשה משך שנים רבות כמרצה בבתי הספר למשפטים בקורסים בנושא חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.

החוק הישראלי מסדיר את נושא הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים בחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה-1975, אשר קובע הסדר פיצויים מקל, בהשוואה לתביעות נזיקין אחרות, לכל אדם שנפגע כתוצאה מתאונה המוכרת כתאונת דרכים. חשוב להדגיש, כי במקרים רבים אף תאונות אשר נדמה כי אינן מהוות כלל תאונות דרכים למעשה מקיימות את דרישות החוק ונופלות בגדר תאונת דרכים! על כן, חשוב לקבל ייעוץ משפטי מתאים על מנת שלא להפסיד פיצוי כספי פוטנציאלי ע"פ החוק הנ"ל.

ניסיונו העשיר של צוות המשרד מבטיח טיפול מקצועי בתביעתכם, החל משלב הגשת התביעה, דרך ניהול ההליך המשפטי ועד למתן פסק הדין. כמו כן, במקרים בהם מהווה תאונת הדרכים גם תאונת עבודה ייחשף הלקוח לתחום מומחיות נוסף של המשרד – דיני הביטוח הלאומי. כחלק מהשירות הניתן ללקוח, אנו מלווים את לקוחותינו החל מהגשת התביעה לביטוח לאומי ועד לקביעת דרגת נכות אשר בה נעזר בבואנו לבית המשפט לניהול ההליך המשפטי. להתרשמותכם, מבחר פסקי דין בתחום תאונות הדרכים אשר ניתנו בעניינם של לקוחותינו השונים לאורך השנים.