שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
צרו עמנו קשר
checked

דיני משפחה

גישור משפחתי והסכמי גירושין:
משרדנו מתמחה בגישור משפחתי אשר מטרתו לסייע לצדדים להביא לסיום הסכסוך ללא מאבק משפטי, מחוץ לכתלי בית המשפט, במהירות ובדרכי נעם. ההליך מנוהל ע"י מגשרות מוסמכות שהינן גם עורכות דין מנוסות וותיקות, בראשות עורכת הדין ענת גלעד – כרמל המתמחה בגישור במשפחה ואשר סיימה את מסלול הלימודים בן 3 שנים בהדרכת קבוצות הורים של מכון אדלר.

הסכמי ממון: 

הסכם ממון הינו למעשה הסכם בכתב המסדיר את יחסים הממוניים שבין בני הזוג, אשר כלל נחתם על מנת למנוע מאבקי רכוש באם יבחרו בני הזוג לסיים את הקשר ביניהם ביום מן הימים. בעוד בעבר היו אלה ידוענים בלבד שבקשו להסדיר יחסיהם באמצעות הסכם ממון, כיום הופכים אלה שכיחים יותר ויותר.
 כאשר זוג נישא חלה עליו הלכת השיתוף – על פי הלכה משפטית זאת, בני הזוג למעשה שותפים בכל רכושם, ובאם יסיימו היחסים הרי שיחולק ביניהם שווה בשווה. במקרה בו בני הזוג מעוניינים בחלוקה שונה, עליהם להסדיר הדבר בהסכם ממון. יודגש, כי על מנת שתוקפו של ההסכם יהיה מחייב, על הזוג לדאוג לאישורו ע"י בית משפט לענייני משפחה, או לחילופין בית דין רבני.

צוואות וירושות: 
בנוסף, מעניק משרדנו שירות בתחום הירושות והצוואות. ככלל, נועדו אלה על מנת להסדיר את חלוקת רכושו של אדם ביום פקודה. לא פעם אנו שומעים על מאבקי רכוש בין יורשים שעה שלא נחתמה צוואה ע"י הנפטר. בכדי להימנע ממצבים כגון זה, מומלץ לכל אדם להסדיר את חלוקת רכושו בצוואה. זאת ועוד, לאחר לכתו של אדם רכושו מתחלק, בין אם ע"פ צוואתו ובין אם לפי האופן הקבוע בחוק, ע"י הרשם לענייני ירושה שבתחום מושבו של הנפטר. משרדנו מציע שירות משפטי נוסף בכל הנוגע בהתנהלות למול הרשם.

עו"ד ד"ר תמר גלעד ששימשה משך שנים רבות כמרצה בדיני חוזים באוניברסיטת בר-אילן ומכללת שערי משפט הנה בעלת התמחות, נסיון וידע מעמיק בתחום.