שר’ רוטשילד 70, תל אביב מס' רב- קווי : 03-5604938
צרו עמנו קשר
checked

עו"ד ענת גלעד-כרמל

עו"ד ענת גלעד-כרמל (הגדל)

עו"ד ענת גלעד-כרמל, חברה בלשכת עורכי הדין משנת 1997.

נשואה ואם לשלושה, מתגוררת בשוהם.

 

בעלת תואר ראשון במשפטים מהפקולטה למשפטים, אוניבסיטת תל-אביב, 1997.

בעלת תואר שני בהצטיינות מהפקולטה למשפטים, אוניבסרסיטת בר-אילן, 2002.

בעלת תעודת מגשרת מוסמכת, עם התמחות בגישור משפחתי, מלשכת עורכי הדין והמרכז הישראלי לגישור, 2014.

מוסמכת לניהול הליכי גירושין בשיתוף פעולה, מוכר על ידי הארגון הבינלאומי לגירושין בשיתוף פעולה ACP

מדריכת הורים מוסמכת מטעם "מכון אדלר", 2016.

 

שימשה כמתרגלת בקורס "פיצויים לנפגעי תאונות דרכים".

חברה בועדת הביטוח הלאומי של לשכת עורכי הדין.

 

בעלת נסיון רב בתחום דיני הנזיקין והביטוח הלאומי. מנהלת את הליכי הגישור במשרד.

 

 

גישור משפחתי:

בנוסף להמשך עבודתה בתחומים אלו עו"ד ענת גלעד-כרמל בחרה להרחיב את התמחותה גם להתמחות בנושא הגישור המשפחתי מתוך רצון כן לסייע למשפחות לסיים את הסכסוך בדרך הקלה והנכונה ביותר עבור כל המעורבים.

מתוך הבנה של מורכבות התהליך על שלל היבטיו (מעבר לפן המשפטי) היה ברור לעו"ד גלעד-כרמל כי על מנת לתת מענה מקצועי לא די בידע משפטי גרידא (בכל הקשור לזכויות/חובות הצדדים) אלא דרושה הבנה מעמיקה המתייחסת לרמה הרגשית של המעורבים (החל מזוג ההורים ועד הילד הצעיר ביותר במשפחה) והכוללת הבנת התהליכים הגלויים והסמויים מן העין.

 

לצורך כך בחרה עו"ד גלעד-כרמל לעבור מסלול הכשרה בן שלוש שנים ב"מכון אדלר" תוך התמחות בנושא הדרכת קבוצות הורים.

הידע הרב הוא המקנה לה יכולת ייחודית לאתר את הצרכים של בני הזוג וילדיהם, לאבחן את הבעיות האמיתיות והחשוב מכל - להדריך ולהציע פתרונות יצירתיים הנותנים מענה לא רק לסיום הסכסוך עצמו אלא גם ל"יום שאחרי". כל אלו בשילוב של סבלנות, אמפתיה ורצון אמיתי לתת את המענה הטוב ביותר לאלו הנזקקים להכוונה ולהדרכה בנקודה הכל כך קריטית בחייהם ובחיי ילדיהם.


כמו כן מתמחה עורכת דין גלעד-כרמל במתן מענה על דרך הגישור לאותן משפחות הנמצאות בסכסוכים משפחתיים שונים, בין היתר על רקע כלכלי או סכסוכים משפחתים הקשורים,  בדרך ישירה או עקיפה, לנכסי נדל"ן.

לא פעם משפחות שהיו פעם חמות וקרובות נקרעות בעקבות סכסוך שהחל במחלוקת הקשורה לנכס נדלנ"י שירשו במשותף: אח אחד רוצה למכור ועכשיו, אח שני רוצה להשאיר את הנכס לנכדים ואח שלישי נקרע בין שניהם. התוצאה - במקרה הטוב- האחים הפסיקו לדבר אחד עם השני, במקרה הרע- אחד האחים מחליט לנקוט בפעולה משפטית חד צדדית נגד אחיו כגון תביעה לפירוק שותפות או תביעות אחרות- ומכאן הדרך לשיקום היחסים היא כמעט בלתי אפשרית.  

 

ההתייחסות אל המאבקים משפטים הגוררים לא פעם החרפה והסלמה של המצב הרגיש גם כך , היא כאל רע הכרחי, מעין גזירת גורל. אך האם באמת זה חייב להיות כך?! שהרי בסופו של דבר בסכסוכים מעין אלו- כולם מפסידים, גם  אלו "שניצחו"- בעצם הפסידו, אולי לא את הרכוש, אבל וודאי וודאי שאת היחסים!

עו"ד גלעד-כרמל ביחד עם עו"ד נורית גלעד-בירן, שצברה נסיון רב בתחום הייזום, ניהול וליווי פרויקטים בתחום הנדל״ן, בשילוב עם התמחותה בתחום הגישור המשפחתי, מאמינות כי שלום המשפחה הנו ערך בעל חשיבות עליונה ובעזרת הידע והנסיון שלהן נותנות מענה כולל לאותם משפחות הן במישור העסקי מסחרי והן במשור המשפחתי ולהביא לסיומו של הסכסוך בדרך הטובה והנכונה ביותר לכל הצדדים, תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים של הצדדים מחד, ושמירה על שלמות הקן המשפחתי מאידך.